Boston Latex
Lütfen Ürün Fiyatı İçin İletişime Geçin
Tahmini Teslim Süresi : 7 - 21 Gün

Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Orjinal Tasarım
1000 tl ve üzeri
ücretsiz kargo
peşin fiyatına
taksit
2 yıl
ürün garantisi
modül olarak
satın alınabilir
orjinal tasarım
konsept mobilyalar
farklı renk &
kumaş seçenekleri
güvenli
alışveriş
Boston Latex Ürün Açıklaması

Egzotik uyku!
Lateks ve üstün Mira-Coil’in bir araya geldiği eşsiz bir ürün. Uykuda kesintileri önlemek için, kesintisiz yay sistemi Mira-Coil ile tercihini orta sert ve sert yüzeyde uykudan yana kullananlara eşsiz bir çözüm. Lateks katmanı ile nemin hapsolmasına izin vermez esnek yapısı ile vücut boşluklarını dolduran egzotik bir destek sunar.

Boston Latex’in Diğer Avantajları;

  • Mira-Coil Yay Sistemi: Uykuda kesintileri önlemek için, kesintisiz yay sistemi Mira-Coil ile tercihini orta sert ve sert yüzeyde uykudan yana kullananlara eşsiz bir çözüm. Leggett&Platt tarafından geliştirilen ve sadece İdaş tarafından üretilen Mira-Coil vücut ağırlığına karşı dengeli bir direnç tutumundadır. Böylelikle yatak yüzeyinde oluşan basınç tüm yüzeye dağılarak anatomik destek sağlanır. Yanlış duruş sebebiyle gelişen sırt ve bel ağrılarının giderilmesinde yardımcıdır.
  • Kauçuk ağacı sütünden elde edilen lateks, çevreye duyarlı bir tür malzemedir. Nem yönetimini hava transferi ile sağlayan aynı zamanda ısı dengesini koruyan yapısı ile bakteri, küf vb organizmaların barınmasına izin vermez. Kötü koku oluşumuna engeller.
  • Fermuarlı kılıf ile tasarlanmıştır. Böylelikle kolaylıkla çıkarılabilir takılabilir ve yıkanabilir.
  • Uyku endüstrisinin önde gelen kuluşu Leggett&Platt tarafından geliştirilmiş ve İdaş tarafından üretilen Mira-Coil yay sistemi, kesintisiz bir bütün olarak oluşturulur. Üzerine uygulanan basıncı bir bütün olarak yorumlar ve kesintisiz destekler. Basıncın indirgendiği bu yay sistemi uzun yıllar formunu korumasının yanı sıra tercihini sert ve orta sert yüzeyde uyumaktan yana kullananlar için eşsiz bir çözümdür.
Ürün Hakkında Soru Sorun
Benzer Ürünler
İletişim
Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon