Brillance
Lütfen Ürün Fiyatı İçin İletişime Geçin
Tahmini Teslim Süresi : 7 - 21 Gün

Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Orjinal Tasarım
1000 tl ve üzeri
ücretsiz kargo
peşin fiyatına
taksit
2 yıl
ürün garantisi
modül olarak
satın alınabilir
orjinal tasarım
konsept mobilyalar
farklı renk &
kumaş seçenekleri
güvenli
alışveriş
Brillance Ürün Açıklaması

Işıltılı rüyalar…
Vücut ağırlığının ihtiyaç duyduğu ideal desteği sunan Brilliance yatak 5 bölgeli Paket yay ile geliştirilmiştir. 5 bölgeli paket yaylar vücut ağırlık noktalarına sunduğu ekstra destek ile ergonomik bir yüzey oluşur ve böylelikle dinlenmiş bir uyku deneyimi sunar. Tek tek paketler içerisinde yayların diziliminden oluşan paket yay sistemi birbirinden bağımsız tepkime verir. Böylece eşlerin birbirlerinin hareketlerinden etkilenmediği kesintisiz uyku rahatlığı sunar. Vücut ağırlığını karşılayarak sert bir yapı oluşturan yay sistemine ek HRS destek katmanı yumuşak bir karşılayış sunarak omurganın ideal ‘S’ çizgisinin korunmasında yardımcı olur.

Brilliance’in diğer avantajları;

  • Çift taraflı kullanım imkanın yanı sıra bir tarafı orta diğer tarafı yumuşak bir uyku yüzeyi sunar.
  • Kimyasaldan arındırılmış özel SALTEKS-Free Chemical elyaf dolgu ile bakteri ve toz akarı oluşumunu engeller, hijyenik bir uyku deneyimi vaat eder.
  • Örme kumaş ile kapitone edilen Brilliance, yatağın hava sirkülasyonu desteklerken aynı zamanda uykunuza klimatik değer katar.
  • Isı dengesinin korunarak nem yönetiminin sağlandığı Brilliance, nem ve küf oluşumuna izin vermezken uykunun hijyeni korunur.
Ürün Hakkında Soru Sorun
Benzer Ürünler
İletişim
Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon