İntense
Lütfen Ürün Fiyatı İçin İletişime Geçin
Tahmini Teslim Süresi : 7 - 21 Gün

Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Orjinal Tasarım
1000 tl ve üzeri
ücretsiz kargo
peşin fiyatına
taksit
2 yıl
ürün garantisi
modül olarak
satın alınabilir
orjinal tasarım
konsept mobilyalar
farklı renk &
kumaş seçenekleri
güvenli
alışveriş
İntense Ürün Açıklaması

Kesintisiz uyku için göz alıcı bir tasarım!

Dolgun 8 cm yüksekliğinde konfor pedi sarmalayarak vücut boşluklarını doldurur. Soft sünger ve SALTEKS-Free Chemical elyaf dolgulu konfor pedi sayesinde uyku rahatlığını arttırır, uykuya geçiş süresinde kolaylık sağlar. İpeksi dokunuşa sahip dokuma kumaş ile kapitone edilmiş üst yüzey ısı dengesinin korunmasının yanı sıra şık bir görünüm sergiler. Isı dengesini koruyarak terleme, üşüme gibi sebebler ile uyku bölünmelerinin önüne geçer.

Intense’in Diğer Avantajları;

  • Bağımsız tepkime imkanına sahip Paket yay sistemi vücut ağırlığını dengeleyerek destekler. Hareket transferini engelleyen niteliği sayesinde eşlerin birbirlerinin hareketlerinden etkilenmemesini sağlar. Vücut ağırlığı farklılıkları olan çiftler için anatomik uyku yüzeyi sağlar.
  • Farklı tel kalınlıklarıyla sağlanan farklı tepkime gücüne sahip paket yaylar vücut boşluklarına göre sıralanır. Böylelikle, vücudun daha yoğun destek ihtiyacı duyduğu omuz ve basen bölgelerine daha yoğun destek ile omurga duruşunun korunmasında yardımcı olur.
  • Tüm İdaş yataklarında olduğu gibi Frame sistem ile Paket yay karkası sabitlenerek yatağın ömrü desteklenir. Uzun yıllar yatağınızın sunduğu ilk günkü rahatlık korunur.
  • Kimyasaldan arındırılmış özel SALTEKS-Free Chemical elyaf dolgusu ile bakteri ve mite oluşumunu önler. Uykunun hijyenini göz önünde bulundurur.
  • HYP ve HRS destek katmanları ile vücut ergonomisine uyum sağlar.
Ürün Hakkında Soru Sorun
Benzer Ürünler
İletişim
Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon