Jewelry
Lütfen Ürün Fiyatı İçin İletişime Geçin
Tahmini Teslim Süresi : 7 - 21 Gün

Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Orjinal Tasarım
1000 tl ve üzeri
ücretsiz kargo
peşin fiyatına
taksit
2 yıl
ürün garantisi
modül olarak
satın alınabilir
orjinal tasarım
konsept mobilyalar
farklı renk &
kumaş seçenekleri
güvenli
alışveriş
Jewelry Ürün Açıklaması

Tam kararında!
Bir tarafı orta sert, diğer tarafı ise yumuşak…

Süprizlerle dolu Jewerly, bir tarafı orta sert diğer tarafı ise yumuşak dolgun pedli. Yoğun dolgusu ve ihtişamlı kapitonesi ile çift taraflı dolgun pedler vücut boşluklarını masaj hissi uyandırırcasına doldurur. Pocket yay sisteminin sergilediği yoğun destek anatomik bir uyku ortamı sunar.

Jewerly’nin diğer avantajları;

  • Yaşam standardınızı yükseltebilirsiniz!

Omurganın doğal eğrisi 'S' formundadır. Gün içinde gerek duruş gerekse hareket halindeyken hatta masa başında otururken dahi bu formun korunması yaşam standardını etkileyen faktörlerin başında gelir. Uyku halinde de omurga eğrisinin korunması ve desteklenmesi güne dinlenmiş bir vücut ile başlayabilmek için olmazsa olmazlardandır. Bu yüzden boyun, bel boşluğu gibi bölgelerde boşlukların oluşmadan, basen, omuz gibi bölgelerde ise yatağa fazla gömülmeden bir uyku yüzeyi başlıca ihtiyaçtır. Ağırlık bölgeli yaylar ile vücut boşlukları ve basınç bölgelerine farklı destek sağlanır. Yaşam standardınızı yükseltmek adına daha kaliteli bir uyku zemini hazırlanır.

  • Dolgun konfor!

Üst pedler HYP, Soft ve Chemical Free Elyaf dolgu ile yoğun olarak kapitone edilmiş ve çift taraflı uygulanmıştır. Böylelikle tüm vücut boşluklarını ideal bir şekilde doldurur. Uykuya geçiş süresinde ideal konfor sunmanın yanı sıra yumuşak bir temas sağlar.

Ürün Hakkında Soru Sorun
Benzer Ürünler
İletişim
Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon