Klasik Pedli
Lütfen Ürün Fiyatı İçin İletişime Geçin
Tahmini Teslim Süresi : 7 - 21 Gün

Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Orjinal Tasarım
1000 tl ve üzeri
ücretsiz kargo
peşin fiyatına
taksit
2 yıl
ürün garantisi
modül olarak
satın alınabilir
orjinal tasarım
konsept mobilyalar
farklı renk &
kumaş seçenekleri
güvenli
alışveriş
Klasik Pedli Ürün Açıklaması

Uyku hijyeninizi yenileyebildiğiniz gibi enerjinizi de yenileyin!

Oxyon ile negatif iyonları uzaklaştırarak uykuda enerjinizi yenileyebilir, fermuarı sayesinde kolayca çıkarılıp takılabilen pedi ile yatağınızın hijyenini yenileyebilirsiniz. Vücut ağırlığını tüm yüzeye dağıtarak dengelendiği, HRS katmanları ile anatomik destek sağlandığı uyku ile yenilenmişçesine güne başlayabilirsiniz.
Klasik Pedli’nin Diğer Avantajları;

  • Isıl işlem ile tavlanmış çelik yayalardan oluşan Bonnell yay kullanım ömrünün yanı sıra vücudun ideal ‘S’ çizginin korunmasına destek olur.
  • HRS katmanları ile vücut ergonomisine uyum sağlar, anatomik destek sunar.
  • Frame sistem ile yay karkası sabitlenerek yatağın ömrü desteklenir. Oluşabilecek çökme şikayetine karşı direnç gösterir.
  • Fermuarı sayesinde kolaylıkla çıkarılıp takılabilen üst pedi kimyasaldan arındırılmış özel SALTEKS-Free Chemical elyaf dolguludur. Yıkanabilir, bakteri ve mite oluşumunu önler. Uykunun hijyenini göz önünde bulundurur.
  • Gündelik yaşam içerisinde cep telefonu, bilgisayar, X-ray ışınları içeren cihazlar sebebiyle olumsuz/negatif iyonlar yükleniriz. Oxyon teknolojili örme kumaş negatif iyonları uzaklaştırarak pozitif iyonların açığa çıkmasına yardımcı olur. Pozitif iyonlar vücut enerjisinin yenilenmesini sağlayarak dinlenmiş bir uyku deneyimi sunar.
  • Örme kumaş hava transferini sağlarken aynı zamanda uykudaki ısı dengesinin korunmasına yardımcı olur, nem yönetimini destekler.
Ürün Hakkında Soru Sorun
Benzer Ürünler
İletişim
Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon