Memory Active
Lütfen Ürün Fiyatı İçin İletişime Geçin
Tahmini Teslim Süresi : 7 - 21 Gün

Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Orjinal Tasarım
1000 tl ve üzeri
ücretsiz kargo
peşin fiyatına
taksit
2 yıl
ürün garantisi
modül olarak
satın alınabilir
orjinal tasarım
konsept mobilyalar
farklı renk &
kumaş seçenekleri
güvenli
alışveriş
Memory Active Ürün Açıklaması

Visco ve Pocket Yay Sistemi ile
üstün bir uyku deneyimi…


Açık hücreli Visco katman hava transferini desteklerken yumuşacık bir karşılayış ile uykuya davet eder. 5 ağırlık bölgeli pocket yay sert bir yatağın bölgesel olarak vücut boşluklarına ideal uyumunu sunar. Örgü kumaş nemi hızlıca emerek hava transferi ile uzaklaştırılmasını sağlar. Uykuda ısının kontrolü sağlanır.

Memory Active’in Diğer Avantajları;

  • Ağırlık bölgeli paket yay teknolojisi: Farklı ağırlık bölgelerine sahip bu sistem vücudun baskı noktalarına göre tepkime vererek; baş, boyun, bel ağrısı gibi şikayetleri indirger. Aynı zamanda dolaşım sorunlarını minimize ederek uyku süresince istenmeyen hareketleri engeller. Daha kaliteli ve kesintisiz uyku vaad ediyor.
  • Bağımsız hareket imkanına sahip Paket yay sistemi vücut ağırlığını dengeler. Hareket transferini engelleyen niteliği sayesinde eşlerin birbirlerinin hareketlerinden etkilenmemesini sağlar.
  • Vücut ergonomisine uyum sağlamak için farklı tel kalınlıklarıyla sağlanan farklı tepkime gücüne sahip paket yaylar vücut boşluklarına göre sıralanır. Böylelikle, vücudun daha yoğun destek ihtiyacı duyduğu omuz ve basen bölgelerine ideal destek ortamı oluşur.
  • Frame sistem ile Paket yay karkası sabitlenerek yatağın ömrü desteklenir. Uzun yıllar yatağınızın sunduğu ilk günkü destek korunur.
  • Kimyasaldan arındırılmış özel SALTEKS-Free Chemical elyaf dolgusu ile bakteri ve mite oluşumunu önler. Uykunun hijyenini göz önünde bulundurur.
  • Üstün elastik yapıya sahip HYP ve HRS destek katmanları, özel SALTEKS-Free Chemical elyaf ve örgü kumaş ile tasarlanan üst yüzey yumuşacık bir karşılayış ile uykuya adeta davet eder.
Ürün Hakkında Soru Sorun
Benzer Ürünler
İletişim
Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon