Millenium
Lütfen Ürün Fiyatı İçin İletişime Geçin
Tahmini Teslim Süresi : 7 - 21 Gün

Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Orjinal Tasarım
1000 tl ve üzeri
ücretsiz kargo
peşin fiyatına
taksit
2 yıl
ürün garantisi
modül olarak
satın alınabilir
orjinal tasarım
konsept mobilyalar
farklı renk &
kumaş seçenekleri
güvenli
alışveriş
Millenium Ürün Açıklaması

Kesintisiz bir uyku için,
kesintisiz yay örgüsü Mira-Coil!


Kesintisiz yay sistemi Mira-Coil ve çift tarafında da yer alan dolgun pedleri ile uyku konforuna ihtişam katıyor. Woolmark Blend yün ve pamuk dolgulu dolgun pedler ihtiyaç duyulan klimatik ortamı sağlıyor. Intense örme kumaş gün içindeki tempo ve stres ile vücuda yüklenen statik elektriği nötralize ederek kasların gevşemesine yardımcı oluyor.

Millenium’un Diğer Avantajları;

  • WOOLMARK BLEND YÜN DOLGU: Uykuda hareketsiz kalan vücudun kan dolaşımı yavaşlar. Böylelikle vücut ısısı düşer ve üşümeye sebeb olabilir. Aynı zamanda uyku ortamının sıcaklığı her mevsim stabil tutulamayabilir ve üşüme perçinlenir. Uyku bölünmelerini üşüme sebebiyle yaşayanlar için doğal bir çözüm önerisi termostatik nitelikli bir tarafı WOOLMARK BLEND Yün dolgulu Millennium yatak.
  • PAMUK: İnsan uyku süresince yaklaşık yarım litre sıvı kaybeder. Çünkü vücut gün içinde olduğu gibi uyku süresince de vücut ısı dengesini kurabilmek için terler. Bir tarafı pamuk dolgulu Millennium yatak, kaybedilen bu sıvının hızlıca havaya karışıp uzaklaşması uykunun bölünmesini engellediği gibi ferah bir uyku ortamı sunar.
  • Uyku kalitesini etkileyen en önemli unsurlardan biri ısı dengesi. Woolmark Blend yün, lifleri arasında ısıyı hapsederek vücudun yansıttığı ısıyı koruma altında tutar. Doğanın mucizesi pamuk ise yumuşak yapısının yanı sıra hava nefes alarak hava geçirgenliği sağlar, nem transferi niteliğindedir. Böylelikle kışın sıcacık, yazın ise ferah uyku deneyimi vaat eder.
  • Dolgun pedleri klimatik etkinin yanı sıra vücut boşluklarını sararak doldurur. Bulutların üzerinde uyumanın ayrıcalığını sunar.
  • Uykuda kesintileri önlemek için, kesintisiz yay sistemi Mira-Coil ile tercihini orta sert ve sert yüzeyde uykudan yana kullananlara eşsiz bir çözüm. Leggett&Platt tarafından geliştirilen ve sadece İdaş tarafından üretilen Mira-Coil vücut ağırlığına karşı dengeli bir direnç tutumundadır. Böylelikle yatak yüzeyinde oluşan basınç tüm yüzeye dağılarak anatomik destek sağlanır. Yanlış duruş sebebiyle gelişen sırt ve bel ağrılarının giderilmesinde yardımcıdır.
Ürün Hakkında Soru Sorun
Benzer Ürünler
İletişim
Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon