Mira Coil Pedli
Lütfen Ürün Fiyatı İçin İletişime Geçin
Tahmini Teslim Süresi : 7 - 21 Gün

Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Orjinal Tasarım
1000 tl ve üzeri
ücretsiz kargo
peşin fiyatına
taksit
2 yıl
ürün garantisi
modül olarak
satın alınabilir
orjinal tasarım
konsept mobilyalar
farklı renk &
kumaş seçenekleri
güvenli
alışveriş
Mira Coil Pedli Ürün Açıklaması

Vücut ağrılarına hijyenik bir çözüm!

2017 Interzum-Almanya ödüle layık görülen Avicenna teknolojisi ile uykuda ağrılara son. Vücut ağırlığına karşı anatomik bir uyku yüzeyi oluşturan Mira-Coil ile kesintisiz ve yoğun destek. Yıkanabilir ped kimyasaldan arındırılmış özel SALTEKS-Free Chemical elyaf dolgusu ile uykunun hijyenini yenilemeye imkan tanır.

Mira-Coil Pedli’nin Diğer Avantajları;

  • AVICENNA: Özellikle uzun süreli oturarak çalışanların yaşadığı yanlış duruş kaynaklı sırt, bel, boyun gibi ağrıları uyku süresince indirgenebilir. Özel Avicenna ipliklerinden örülerek oluşturulan kumaş, etken mineraller sayesinde kan dolaşımını hızlandırarak eklem ağrıları için çözüm sunar. Aynı zamanda doku romatizması şikayeti yaşayanlar için hızlanan kan dolaşımı rahatlatıcı niteliktedir. Dinlenmiş bir uyku keyfi sunar.
  • Uykuda kesintileri önlemek için, kesintisiz yay sistemi Mira-Coil ile tercihini orta sert ve sert yüzeyde uykudan yana kullananlara eşsiz bir çözüm. Leggett&Platt tarafından geliştirilen ve sadece İdaş tarafından üretilen Mira-Coil vücut ağırlığına karşı dengeli bir direnç sergiler. Böylece yatak yüzeyinde oluşan basınç tüm yüzeye dağılarak anatomik destek sağlanır. Yanlış duruş sebebiyle gelişen sırt ve bel ağrılarının giderilmesinde yardımcıdır.
  • HRS katman ile vücut ergonomisine uyum sağlar, anatomik destek sunar.
  • Fermuarı sayesinde kolaylıkla çıkarılıp takılabilen üst pedi kimyasaldan arındırılmış özel SALTEKS-Free Chemical elyaf dolguludur. Yıkanabilir, bakteri ve mite oluşumunu önler. Uykunun hijyenini göz önünde bulundurur.
Ürün Hakkında Soru Sorun
Benzer Ürünler
İletişim
Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon