Mira Pocket Pedli
Lütfen Ürün Fiyatı İçin İletişime Geçin
Tahmini Teslim Süresi : 7 - 21 Gün

Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Orjinal Tasarım
1000 tl ve üzeri
ücretsiz kargo
peşin fiyatına
taksit
2 yıl
ürün garantisi
modül olarak
satın alınabilir
orjinal tasarım
konsept mobilyalar
farklı renk &
kumaş seçenekleri
güvenli
alışveriş
Mira Pocket Pedli Ürün Açıklaması

Uykuda stresten uzaklaşın!

Yaşam döngüsü içerisinde vücudun yüklendiği statik elektrik sebebiyle stres ve stres sebebiyle de huzursuzluk hissederiz. Bu huzursuzluk ise ani irkilme sonucu uyku bölünmelerinin başlıca sebebi. İntense teknolojili kumaş ile elde edilen huzur dolu ve Hybrid sistem Mira-Pocket ile kesintisiz bir uyku deneyimi sunan bir tasarım.
Mira-Pocket Pedli’nin Diğer Avantajları;

  • Hybrid sistem Mira-Pocket yay benzerlerine göre daha küçük yay çaplarına sahip olup metre karede yer alan yay sayısı daha fazladır. Küçük çaplardaki yay eşsiz yaylanma efektine ile birlikte optik ve kusursuz destek sağlar. 3 ağırlık bölgesine sahip olup vücudun ağırlık merkezini destekler. Orta sert bir uyku zemini oluşturur.
  • Fermuarı sayesinde kolaylıkla çıkarılıp takılabilen üst pedi kimyasaldan arındırılmış özel SALTEKS-Free Chemical elyaf dolguludur. Yıkanabilir, bakteri ve mite oluşumunu önler. Uykunun hijyenini göz önünde bulundurur.
  • HRS katmanları ile vücut ergonomisine uyum sağlar, anatomik destek sunar.

Intense teknolojili örme kumaş hava transferini desteklerken, statik elektriği nötrleştirmede yardımcı olur. İstemsiz ani hareketlerle uyku bölünmelerinin önüne geçmek için çözüm sunar.

Ürün Hakkında Soru Sorun
Benzer Ürünler
İletişim
Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon