Natural Comfort
Lütfen Ürün Fiyatı İçin İletişime Geçin
Tahmini Teslim Süresi : 7 - 21 Gün

Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Orjinal Tasarım
1000 tl ve üzeri
ücretsiz kargo
peşin fiyatına
taksit
2 yıl
ürün garantisi
modül olarak
satın alınabilir
orjinal tasarım
konsept mobilyalar
farklı renk &
kumaş seçenekleri
güvenli
alışveriş
Natural Comfort Ürün Açıklaması

Anatomik ve egzotik…

Kauçuk ağacı sütünden elde edilen Latex ile egzotik bir uyku deneyimi. 5 ağırlık bölgeli pocket yay ergonik destek sağlarken, örgü kumaş nemi hızlıca emerek hava transferi ile uzaklaştırılmasını sağlar. Uykuda ısının kontrolü sağlanır.

Natural Comfort’un Diğer Avantajları;

  • Bir tür doğal dolgu katmanı olan Latex’in fiziksel yapısı nemin hapsolmasına izin vermez. Isı dengesini koruyucu niteliktedir.
  • Bağımsız hareket imkanına sahip Paket yay sistemi vücut ağırlığını dengeler. Hareket transferini engelleyen niteliği sayesinde eşlerin birbirlerinin hareketlerinden etkilenmemesini sağlar.
  • Vücut ergonomisine uyum sağlamak için farklı tel kalınlıklarıyla sağlanan farklı tepkime gücüne sahip paket yaylar vücut boşluklarına göre sıralanır. Böylelikle, vücudun daha yoğun destek ihtiyacı duyduğu omuz ve basen bölgelerine ideal destek ortamı oluşur.
  • Frame sistem ile Paket yay karkası sabitlenerek yatağın ömrü desteklenir. Uzun yıllar yatağınızın sunduğu ilk günkü destek korunur.
  • Kimyasaldan arındırılmış özel SALTEKS-Free Chemical elyaf dolgusu ile bakteri ve mite oluşumunu önler. Uykunun hijyenini göz önünde bulundurur.
  • Üstün elastik yapıya sahip HYP ve HRS destek katmanları, özel SALTEKS-Free Chemical elyaf ve örgü kumaş ile tasarlanan üst yüzey yumuşacık bir karşılayış ile uykuya adeta davet eder.
Ürün Hakkında Soru Sorun
Benzer Ürünler
İletişim
Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon