Optimum
Lütfen Ürün Fiyatı İçin İletişime Geçin
Tahmini Teslim Süresi : 7 - 21 Gün

Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Orjinal Tasarım
1000 tl ve üzeri
ücretsiz kargo
peşin fiyatına
taksit
2 yıl
ürün garantisi
modül olarak
satın alınabilir
orjinal tasarım
konsept mobilyalar
farklı renk &
kumaş seçenekleri
güvenli
alışveriş
Optimum Ürün Açıklaması

Ağırlık farklılıklarına dahi anatomik bir uyku keyfi…

Tek tek paketlenmiş, birbirinden bağımsız tepkime veren yaylardan oluşan Paket yay sistemi ile uykuda özgürlüğü keşfedebilirsiniz. Yumuşacık tuşeye sahip örme kumaş hava treansferi ile birlikte nem yönetimini sağlar. Dolgun pedli Optimum yatak, vücut boşluklarını sarmalayarak doldurur ve huzur dolu bir uyku ortamı sağlar.

Optimum’un Diğer Avantajları;

  • Paket halinde teknoloji: Kumaş torbalar içerisine yerleşen yaylar birbirinden etkilenmeden destek sunar. Her bir paket yayın bireysel olarak sağladığı destek uyku süresinde eşlerin birbirlerinin hareketlerinden etkilenmeden uykusuna devam etmesini sağlar. Aynı zamanda bireysel olarak farklı uyku pozisyonlarında kişinin duyduğu farklı desteği sağlar.
  • Bağımsız tepkime imkanına sahip Paket yay sistemi vücut ağırlığını dengeleyerek destekler. Hareket transferini engelleyen niteliği sayesinde eşlerin birbirlerinin hareketlerinden etkilenmemesini sağlar. Vücut ağırlığı farklılıkları olan çiftler için anatomik uyku yüzeyi sağlar.
  • Farklı tel kalınlıklarıyla sağlanan farklı tepkime gücüne sahip paket yaylar vücut boşluklarına göre sıralanır. Böylelikle, vücudun daha yoğun destek ihtiyacı duyduğu omuz ve basen bölgelerine daha yoğun destek ile omurga duruşunun korunmasında yardımcı olur.
  • Tüm İdaş yataklarında olduğu gibi Frame sistem ile Paket yay karkası sabitlenerek yatağın ömrü desteklenir. Uzun yıllar yatağınızın sunduğu ilk günkü rahatlık korunur.
  • Kimyasaldan arındırılmış özel SALTEKS-Free Chemical elyaf dolgusu ile bakteri ve mite oluşumunu önler. Uykunun hijyenini göz önünde bulundurur.
  • Üstün elastik HYP katmanlar, özel SALTEKS-Free Chemical elyaf ve örgü kumaş ile tasarlanan dolgun üst yüzey pedi yumuşacık bir karşılayış ile uykuya adeta davet eder.
Ürün Hakkında Soru Sorun
Benzer Ürünler
İletişim
Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon