Pearl
Lütfen Ürün Fiyatı İçin İletişime Geçin
Tahmini Teslim Süresi : 7 - 21 Gün

Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Orjinal Tasarım
1000 tl ve üzeri
ücretsiz kargo
peşin fiyatına
taksit
2 yıl
ürün garantisi
modül olarak
satın alınabilir
orjinal tasarım
konsept mobilyalar
farklı renk &
kumaş seçenekleri
güvenli
alışveriş
Pearl Ürün Açıklaması

Naturel yaşamın uyku formu…
Doğanın mucizeleri tay tüyü, ipek ve lateks kombinasyonu doğal bir uyku ortamı vaad ediyor. Anatomik yüzeyi oluşturan 7 ağırlık bölgeli Pocket yaylar ve doğal dolgular el işçiliği ponponlar ile bütünleştirilerek yatağın kullanım ömrü desteklenmiştir.

Pearl’in diğer avantajları;

  • Bedeninizi şımartın... İpek, yatağın hava sirkülasyonunu desteklemenin yanı sıra yumuşacık uyku yüzeyi sunar. Terlemenin önüne geçerek, uyku bölünmelerini engeller. Kesintisiz uyku ile güne yenilenmişçesine başlak için doğal bir çözüm sunar. Doğal bir dolgu malzemesi ve hipo-alerjeniktir. Bakteri, küf ve mantar oluşumuna izin vermez.
  • Lateks nedir biliyor musunuz? Egzotik iklimlerde yetişen kauçuk ağacı sütünden elde edilir. Köpük kıvamındaki süt çeşitli proseslerden geçerek form kazanır. Bir dür doğal destek katmanı olan lateks esnektir ve basınç emici niteliğindedir. Kaslar üzerindeki fazla basıncı indirger, vücudun dolaşım sistemini rahatlatır. Karakteristik yapısı nem yönetimi sağlar. Koku yapmaz, bakteri, küf ve mantar oluşumuna izin vermez. İnsana ve çevreye saygılıdır, hipo-alerjeniktir.
  • Tay tüyü mucizesi: Yatağın havalandırma kabiliyetini en iyi destekleyen doğal dolguların başında gelir. Benzerlerine daha sert bir yapıya sahip olsa da uyku yüzeyinde bu durum hissedilmez ancak bu durum geniş hava kanallarının açık kalmasına sebep olur. Uzun yıllar havalandırma kabiliyetini böylece korur. Oeko-Teks 100 serfifikasına sahip İdaş tay tüyü dolgu katmanı insana ve çevreye saygılıdır, hipo-alerjeniktir.
Ürün Hakkında Soru Sorun
Benzer Ürünler
İletişim
Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon