Platinium
Lütfen Ürün Fiyatı İçin İletişime Geçin
Tahmini Teslim Süresi : 7 - 21 Gün

Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Orjinal Tasarım
1000 tl ve üzeri
ücretsiz kargo
peşin fiyatına
taksit
2 yıl
ürün garantisi
modül olarak
satın alınabilir
orjinal tasarım
konsept mobilyalar
farklı renk &
kumaş seçenekleri
güvenli
alışveriş
Platinium Ürün Açıklaması

İpeksi uyku keyfi…
İpek dolgulu dolgun pedi ve Real Silk kumaş ile eşsiz yumuşacık bir dokunuş. Uykuya davet eden göz alıcı görünümü, uyku sağlığını gözeten Lateks ve 5 ağırlık bölgeli paket yay sisteminin desteği ile yatağınızdan çıkmak istemeyeceksiniz.

Platinium’un diğer avantajları;

  • Kimileri yüksek ve yumuşak sever! Üstün elastik yapıya sahip HYP ve Chemical Free elyaf ile oluşturulmuş dolgun ped yapısı sebebiyle yumuşak bir karşılayış sunar. Dolgun ped vücut boşluklarını eşsizce doldurur, bulutların üzerindeymişçesine uyku vaad eder. Bakteri barındırmayan Chemical Free Elyaf uykunuzun hijyenini gözetir, küf oluşumuna izin vermez.

Real Silk dokuma kumaş, şık görünümün yanı sıra tuşesi ile de büyüleyici bir hissiyata sahiptir. Yumuşacık bir dokunuş sunar. İdeal uyku için ısı dengesinin korunmasına yardımcı olur.

  • 5 ağırlık bölgeli paket yay teknolojisi; omurganın doğal 'S' çizgisini uyku süresince de korunması için baskı noktalarına göre tepki verebilecek farklı tepkime derecesine sahip yayların dizilimi ile geliştirilmiştir. Omuz, basen gibi daha fazla desteğin gerektiği ağırlık noktalarında sert yaylarla desteklenir. Her biri ayrı ayrı paketlenmiş yaylar kilo farkları çok çiftler için ideal desteğin yanı sıra, farklı uyku pozisyonlarında da anatomik destek düzeyini korur, kaliteli bir uyku deneyimi sunar.
Ürün Hakkında Soru Sorun
Benzer Ürünler
İletişim
Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon