Quantum
Lütfen Ürün Fiyatı İçin İletişime Geçin
Tahmini Teslim Süresi : 7 - 21 Gün

Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Orjinal Tasarım
1000 tl ve üzeri
ücretsiz kargo
peşin fiyatına
taksit
2 yıl
ürün garantisi
modül olarak
satın alınabilir
orjinal tasarım
konsept mobilyalar
farklı renk &
kumaş seçenekleri
güvenli
alışveriş
Quantum Ürün Açıklaması

Güne iyi başlamanın eşsiz huzuru…

Tek tek paketlenmiş, birbirinden bağımsız yaylardan oluşan Paket yay sistemi ile uykuda özgürlüğü keşfedebilirsiniz. İpeksi tuşeye sahip dokuma kumaş şık bir görünümün yanı sıra nem yönetimini destekler. Gizli pedli Quantum yatak, vücut boşluklarını kusursuzca doldurur ve huzur dolu bir uyku ortamı sağlar.

Quantum’un Diğer Avantajları;

  • Bağımsız hareket imkanına sahip Paket yay sistemi vücut ağırlığını dengeler. Hareket transferini engelleyen niteliği sayesinde eşlerin birbirlerinin hareketlerinden etkilenmemesini sağlar.
  • Farklı tel kalınlıklarıyla sağlanan farklı tepkime gücüne sahip paket yaylar vücut boşluklarına göre sıralanır. Böylelikle, vücudun daha yoğun destek ihtiyacı duyduğu omuz ve basen bölgelerine ideal destek ortamı oluşur.
  • Tüm İdaş yataklarında olduğu gibi Frame sistem ile Paket yay karkası sabitlenerek yatağın ömrü desteklenir. Uzun yıllar yatağınızın sunduğu ilk günkü destek korunur.
  • Kimyasaldan arındırılmış özel SALTEKS-Free Chemical elyaf dolgusu ile bakteri ve mite oluşumunu önler. Uykunun hijyenini göz önünde bulundurur.
  • Masaj hissi uyandıran elastik HYP katmanlar, özel SALTEKS-Free Chemical elyaf ve sıklığı arttırılmış ipeksi dokuma kumaş ile tasarlanan üst yüzey yumuşacık bir karşılayış ile uykuya adeta davet eder.
Ürün Hakkında Soru Sorun
Benzer Ürünler
İletişim
Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon