Serenity Yatak
Lütfen Ürün Fiyatı İçin İletişime Geçin
Tahmini Teslim Süresi : 7 - 21 Gün

Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Orjinal Tasarım
1000 tl ve üzeri
ücretsiz kargo
peşin fiyatına
taksit
2 yıl
ürün garantisi
modül olarak
satın alınabilir
orjinal tasarım
konsept mobilyalar
farklı renk &
kumaş seçenekleri
güvenli
alışveriş
Serenity Yatak Ürün Açıklaması

Huzur dolu uykular…

Elegan görünümün ardındaki egzotik konfor vazgeçilmez bir uyku konforu sunuyor. Yüksek sıklıktaki dokuma kumaş ile geliştirilmiş pedi ipeksi yumuşaklıkla vücut boşluklarını dolduruyor. Cocoloc plaka yatağın bütününde hava dolaşımını sağlayarak ferah visco destek katmanı ile ağrıları indirgeyen bir uyku deneyimi vaad ediyor.


Serenity’nin diğer avantajları;

  • 7 ağırlık bölgeli paket yay teknolojisi: Farklı ağırlık bölgelerine sahip bu sistem vücudun baskı noktalarına göre tepkime vererek; baş, boyun, bel ağrısı gibi şikayetleri indirger. Aynı zamanda dolaşım sorunlarını minimize ederek uyku süresince istenmeyen hareketleri engeller. Daha kaliteli ve kesintisiz uyku vaad ediyor.
  • COCOLOC: Yatak içinde hava dolaşımını sağlayarak, uykunun klimatik dengesini koruyan doğal bir destek katmanıdır. Sert lifli yapısı uzun yıllar formunu korur, böylelikle ilk günkü performansını sürdürür.
  • Uzay teknolojili Visco: Astronotların maruz kaldığı 'G' basıncını indirgemek için geliştirilen ve daha sonrasında medikal ve uyku sektörü başta olmak üzere bir çok alanda kullanılan üstün esnek yapıya sahip bir tür destek katmanıdır. Bir diğer adı ile hafızalı sünger olarakta bilinen visco, vücut şeklini alarak, vücut boşluklarını doldurur. Ağırlık noktalarında basıncı indirger, kas ağrılarını, tutulmaları önlemekte yardımcı olur. Aynı zamanda kan dolaşımını destekleyerek dinlenmiş uyanmanın bir çözümüdür.
Ürün Hakkında Soru Sorun
Benzer Ürünler
İletişim
Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon