Sleep Care
Lütfen Ürün Fiyatı İçin İletişime Geçin
Tahmini Teslim Süresi : 7 - 21 Gün

Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Orjinal Tasarım
1000 tl ve üzeri
ücretsiz kargo
peşin fiyatına
taksit
2 yıl
ürün garantisi
modül olarak
satın alınabilir
orjinal tasarım
konsept mobilyalar
farklı renk &
kumaş seçenekleri
güvenli
alışveriş
Sleep Care Ürün Açıklaması

Klimatik uyku konforu…

"Bir tarafında bamboo diğer tarafında deve yünü dolgusu ile çift taraflı kullanım imkanının yanı sıra 4 mevsin uykunun klimatik dengesini korur. Deve yünü ile kapitone edilmiş dolgun pedi soğuk ve serin iklim şartlarında sarmalayarak vücut boşluklarını doldururken uyku keyfini arttırır. Diğer tarafında yer alan bamboo, nem yönetimini en iyi sağlayan dolgu materyallerinin üst sıralarında yer alır. Bu özelliği sayesinde sıcak iklim şartlarında terleme sebebiyle uyku bölünmelerini engeller. 4 mevsim uyku kalitesinden ödün vermeden rahatlığın ötesinde üstün bir uyku deneyimi sunar.

KAŞMİR: Kaşmir keçisinin ince ve yumuşak tüylerinden elde edilen dolgu eşsiz bir ısı dengeleyicidir. Uyku süresince ısının korunmasını sağlar. Yumuşacık yapısı bulutların üzerindeymiş gibi bir uyku vaad eder.

BAMBOO: Hiçbir gübre ve kimyasal ilaca ihtiyaç duymadan yetişen Bamboo bitkisinin etken maddesi Bamboo-Kun’dur. Uyku süresince kaybedilen sıvının uzaklaşmasını sağlayan Bamboo dolgu ferah bir uyku sunar. Yumuşak yapısı ipeksi bir dokunuşa sahiptir.

Sleep Care’ın Diğer Avantajları;
• Örme kumaş yatağın hava sirkulasyonunu desteklerken nem yönetimini sağlar. Böylece yatak yüzeyinde bakteri ve küf oluşumunu engeller. Kötü koku oluşumuna izin vermez.
• HYP vücut boşluklarını doldurarak konfor katmanı niteliğini taşır. HRS katman ergonomik destek sağlar.
• Isıl işlem görmüş çelik yayların diziliminden oluşan Bonnell yay vücut ağırlığını yatak yüzeyine dağıtarak anatomik destek sağlar. Bonnell yay, Frame sistem ile sabitlenerek yatağın kullanım ömrü desteklenir.

Ürün Hakkında Soru Sorun
Benzer Ürünler
İletişim
Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon