Sleeping Space
Lütfen Ürün Fiyatı İçin İletişime Geçin
Tahmini Teslim Süresi : 7 - 21 Gün

Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Orjinal Tasarım
1000 tl ve üzeri
ücretsiz kargo
peşin fiyatına
taksit
2 yıl
ürün garantisi
modül olarak
satın alınabilir
orjinal tasarım
konsept mobilyalar
farklı renk &
kumaş seçenekleri
güvenli
alışveriş
Sleeping Space Ürün Açıklaması

Uykusuzluğa veda edebilirsiniz…
Hybrid sistem ile uykunuzu yeniden tanımlayabilirsiniz. Vücut ağırlıkları birbirinden farklı eşlerin ihtiyaç duydukları destek doğal olarak farklılık gösterir. Biri ihtiyaç duyduğu desteği görürken, diğeri yatağa gömülerek eklem ağrılarına maruz kalabilir. Hybrid sistem Sleeping Space’in çekirdek yapısı çift kat yay örgüsü ile geliştirilmiştir. Üst katman yumuşak bir karşılayış sunarken, alt katman vücut ağırlığına göre tepkime vererek ihtiyaç duyulan desteği sağlar.

Sleeping Space’in diğer avantajları;

  • Weightless Relaxion Amerikan devi Leggett&Platt tarafından İdaş’a özel teknoloji. Uykuda ağırlıklarınızdan kurtulmanın bir yolu da ideal desteğinin kusursuzca sağlanmasıdır. Dizilimi ile bal peteğini andıran Weightless Relaxion, bir nokta da uygulanan yükün diğer noktada hissedilmemesini sağlar. Weightless Relaxion sisteminde, paket yaylar geometrik dizilimi sebebiyle benzerlerine göre metre kare/adet sayısı daha fazladır. Özellikle vücut kitle indeksi yüksek kişilerin ihtiyaç duyduğu desteği sağlamanın yanı sıra birbirine temas etmeyen yaylar formunu uzun süre koruyarak, ilk günkü desteğini yıllarca sağlar. Oeko-Tex 100 sertifikasına sahip Weightless Relaxion sistem insana ve çevreye saygılıdır. TÜV Rheinland tarafından akredite, Alman LGA kalite sertifikasına sahiptir. Carthage Missouri’deki Fikir merkezi ve her bir L&P Ürün Geliştirme merkezlerinde yapılan testler sonucu 60.000 yatış (yaklaşık 10 yıl) dayanıklılığını koruduğu tespit edilmiştir.
  • Doucinelle® ile tanışmaya davetlisiniz... Doucinelle® bir tür kumaştır ve ipek gibi kadife bir dokunuşa sahiptir. Yumuşacık bir yüzeye sunar. Kolay kuruyabilme yapısındadır. Nem yönetimini destekler, termo-statik özelliği ile vücut ısısını korur.

Active Support: Her bir yay, anında ve aktif bir şekilde uyku alışkanlıklarına göre tepki verir. Uyku süresince, kas ve omurga rahatlığını korumak için ihtiyaç duyulan desteği sağlar.

Ürün Hakkında Soru Sorun
Benzer Ürünler
İletişim
Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon