Smart Comfort
Lütfen Ürün Fiyatı İçin İletişime Geçin
Tahmini Teslim Süresi : 7 - 21 Gün

Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Orjinal Tasarım
1000 tl ve üzeri
ücretsiz kargo
peşin fiyatına
taksit
2 yıl
ürün garantisi
modül olarak
satın alınabilir
orjinal tasarım
konsept mobilyalar
farklı renk &
kumaş seçenekleri
güvenli
alışveriş
Smart Comfort Ürün Açıklaması

Üç farklı ürünün kombinasyonu:
Sonuç; üç kat daha iyi uyku…


İdeal bir uyku için birden fazla özellik, ideal bir kombinasyon. Konfor katmanı çıkarılabilir kalın pedi 3 boyutlu tasarıma sahip Labyrinth ile yatağın hava transferi ile birlikte ısı dengesinin korunmasını sağlarken, ideal bir uyku yüzeyi oluşturur. 7 ağırlık bölgeli pocket yaylar vücut ergonomisine eşsiz bir uyum ile destekler. Kolaylıkla çıkarılıp yıkanabilen üst pedi uykunuzun hijyenini koruma altında tutar..

Smart Comfort’un Diğer Avantajları;

  • Becool teknolojili yatak kumaşı ısının kontrolünü sağlar. Yapılan testler de nem yönetimini %67 daha iyi desteklediği ve %25 hava transferini hızlandırdığı görülmüştür.
  • Kimyasaldan arındırılmış özel SALTEKS-Free Chemical elyaf dolgusu ile bakteri ve mite oluşumunu önler. Uykunun hijyenini göz önünde bulundurur.
  • Frame sistem ile Paket yay karkası sabitlenerek yatağın ömrü desteklenir. Uzun yıllar yatağınızın sunduğu ilk günkü destek korunur.
  • Hareket transferini engelleyen niteliği sayesinde eşlerin birbirlerinin hareketlerinden engellemesini sağlayan Pocket yaylar 7 ağırlık bölgesine sahiptir. Farklı tel kalınlıklarıyla sağlanan farklı tepkime gücüne sahip paket yaylar vücut boşluklarına göre sıralanır. Böylelikle, vücudun daha yoğun destek ihtiyacı duyduğu bölgelerine eşsiz bir uyum sağlar.
Ürün Hakkında Soru Sorun
Benzer Ürünler
İletişim
Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon