Çiftçioğlu Mobilya - Yatak Odaları - Yemek Odaları - Koltuk Takımları - Köşe Takımları - Genç Odaları
Hakkımızda

50 yıldır sektörde faaliyet göstermekte olan Çiftçioğlu Mobilya, 25 yıl boyunca Galeri Budak adı altında hizmet sunmuştur. 1994 yılında büyüme ve yenilenme atılımlarımızla birlikte Çiftçioğlu Mobilya adını almış ve şirketleşmiştir.

1969 yılından bu yana içinde bulunduğumuz Mobilya ve Dekorasyon sektöründe edindiğimiz deneyim çerçevesinde, her geçen yıl daha çok gelişim göstererek büyümeye devam etmekteyiz. Gelişimle birlikte kalite anlayışını benimsemiş olan firmamız için müşteri memnuniyeti her daim önceliktir.

Müşteri memnuniyeti doğrultusunda mevcut ürün kalitemiz her geçen gün artırmak ve firmamızı kolay ulaşılabilir kılmak öncelikli hedeflerimizden biri haline gelmiştir.

Mobilya sektöründe " Uygun fiyata kaliteli mobilyalar " sloganıyla çıktığımız bu yolda siz müşterilerimize üç farklı şube ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. 700 m2 ‘lik teşhir alanımız ile en modern mobilya çeşitlerini en ideal fiyatlar ile müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Kurulduğumuz tarihten bu yana sektörde oluşturduğumuz güven ortamı ile müşterilerimizle birlikte tercih edilen firma olmayı sürdürmekteyiz. Sektörel bazda üstlendiğimiz öncülük ve sorumluluk duygusu ile üretim sahamızı ve ürün kalitemizi her yıl optimize etmeye devam etmekteyiz.

Çiftçioğlu Mobilyanın üstün kalitesi ile tanışmak ve konfor içinde alışveriş keyfini yaşamak için aşağıda yer alan iletişim bilgilerinizden bize ulaşabilir ya da mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

İletişim
Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon