Çiftçioğlu Mobilya - Yatak Odaları - Yemek Odaları - Koltuk Takımları - Köşe Takımları - Genç Odaları
Kargo Teslimat
İSTANBUL İÇİ TESLİMAT
 
İstanbul içi 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde nakliye ve montaj firmamıza aittir.
 
İstanbul dışı teslimatlarda Türkiye geneline dağıtım yapan (Aras, Mng, Yurtiçi Kargo vb.) kargo firmalarının fiziki şartları mobilya taşımaya uygun olmadığından ve ürün teslimatında doğacak (kırılma, hasar vb) sorunlara karşı ürünleri sigortalama sorumluluğunu yerine getirmemesinden dolayı firmamız Türkiye geneline mobilya dağıtımı yapan, konusunda uzmanlaşmış nakliye firmalarını tercih etmektedir ve ürünlerimiz sigortalı olarak teslim edilmektedir.
 
Bu firmaların nakliye amaçlı kullandıkları araçlar çok nadiren de olsa bazı il ve ilçe merkezlerine araçların büyük oluşları ve yük yüksekliklerinden dolayı girememe gibi durumlarla karşılaşılabiliyor. Genellikle doğu ve güney doğu bölgelerimize araçların dolum sürelerinden kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir. Bahsi geçen nakliye firmaları ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize en yakın noktalara teslim edebilmektedir. Bunlar dışında oluşabilecek herhangi bir sıkıntıda satış temsilcisi arkadaşımıza dönerek bilgi ve destek alabilirsiniz. 
 
İstanbul dışı teslimatlar bina kapı önü teslim edilir.
 
Yukarda bahsi geçen nedenlerden dolayı yaşanabilecek olan tüm gecikme ve problemlerden dolayı göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.
 
İlçeler ve diğer yerler için teslimat ücreti ürüne ve gideceği yere göre değişmektedir. Detaylı bilgi için 0216 414 0 777 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
 
 
SİPARİŞ & TESLİMAT
 
evinemobilya.com'u kullanarak kolayca sipariş verebilirsiniz.
 
Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarımızda varsa ve
 
- teslimat İstanbul içine olacaksa ortalama 3 iş gününde,
- teslimat İstanbul dışı diğer şehirlere olacaksa ortalama 7 iş gününde size teslim edilecektir.
 
 
Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarımızda hazır değil ve 
 
- teslimat İstanbul içine olacaksa ortalama 7 ila 21 iş gününde,
- teslimat İstanbul dışı diğer şehirlere olacaksa ortalama 14 ila 29 iş gününde size teslim edilecektir.
 
Not: Emanet sistemimiz bulunmaktadır. Bu çerçevede sipariş ettiğiniz ürünleri dilerseniz 3 yıl sonraki bir tarihte de teslim alabilirsiniz.
 
Önemli Not: Erken teslimat veya gecikme durumlarında size bilgi maili gönderilir veya telefon edilebilir. Siparişinizin durumunu ile ilgili işlemleri Sipariş Takip menüsünden takip edebilirsiniz.
 
Siparişinizin size hızlı bir biçimde ulaştırılması için dikkat etmeniz gerekenler 
 
- Üyelik bilgilerinizi doğru giriniz.
- Siparişinizle ilgili ödemenizi kredi kartı veya havale ile gerçekleştiriniz. 
 
 
TESLİMAT KOŞULLARI
 
İster kredi kartı olsun, ister banka havalesi, bütün ödeme şekillerinde ürün teslimatı, ödemeyi gerçekleştiren kişiye yapılabildiği gibi siparişi veren kişinin belirteceği 3.cü şahıslara da yapılabilir.
İletişim
Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon